P-03 - wys. 170,00 cm - Panel ogrodzeniowy o wzorze trapezu

Drugi wzór z rodziny wzorów nowoczesnych. Daje możliwość wyeksponowania bramy, furtki lub innych elementów występujących w ogrodzeniu, przez montaż asymetryczny
 
Wzór ogrodzenia : P – 03
Standardowa szerokość jednego panela ogrodzeniowego: 2.4 m
Dostępne wysokości panela ogrodzeniowego: 1.3 m, 1.5 m, 1.7m ,1.9 m
Dostępne grubości drutu: 6 mm
Dostępne kolory ogrodzenia panelowego: pełna paleta RAL
Zabezpieczenia antykorozyjne ogrodzenia panelowego: ocynk ogniowy + zewnętrzna powłoka poliestrowa
Realizacja dostawy ogrodzenia: 1 – 4 tygodni
 
Zastosowanie panela ogrodzeniowego: domy jednorodzinne, ogrodzenia dla firm, ogrodzenia terenów przemysłowych, osiedla mieszkaniowe, ogrodzenia posesji, działek, ogrodzenia osiedli domów jednorodzinnych , ogrodzenia boisk sportowych, inne ogrodzenia panelowe według potrzeb Klienta.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik na panele ogrodzeniowe o wzorze trapezu
 

Panel

Wysokość (mb)

Grubość drutu (mm)

Cena panela ocynkowanego ogniowo

Koszt lakieru poliestrowego

Koszt całkowity

1 2 3 4 5 4+5

 

Wzór trapezu
P-03
1,3

1,5

1,7
 
1,9
6

6

6

6
301,00

348,00

391,00

432,00
40,00

43,00

47,00

50,00
341,00

391,00

438,00

482,00

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z drutu opracowaliśmy nowoczesną i oryginalna kolekcję wzorów paneli ogrodzeniowych. Opracowując nową linie wzorniczą ogrodzeń kierowaliśmy się opiniami naszych klientów i wyszliśmy naprzeciw Państwu oczekiwaniom tworząc nowoczesne wzornictwo, które w sposób prosty i nowoczesny spełnia funkcje ozdobne i estetyczne w otoczeniu posesji. Nasi konsultanci udzielą nieodpłatnej pomocy w zakresie aranżacji otoczenia domu i projektowania ogrodzenia.
Ogrodzenia przez nas wyprodukowane montują wyspecjalizowane i przeszkolone ekipy monterskie. Ogrodzenie zakupione w naszej firmie i zamontowane przez autoryzowaną przez nas grupę monterską objęte jest gwarancja producencką na wykonanie i montaż ogrodzenia. Oferujemy atrakcyjne ceny za montaż ogrodzenia W naszej firmie kładziemy nacisk na jakość produkcji oraz profesjonalizm w obsłudze klienta. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych systemów ogrodzeniowych , słupki
i pozostałe akcesoria takie jak: zamki, zawiasy, zasuwy, wózek jezdny, rolkę najazdową, najazd, rolkę prowadzącą, listwę zębatą , elementy montażowe do paneli (łącznik metalowy, dystans z tworzywa, śruba łącząca).
Materiały , które wykorzystujemy do konstrukcji naszych ogrodzeń, są najwyższej jakości .
Służymy pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa ogrodzenia .Wspólnie ustalamy każdy szczegół ogrodzenia od koncepcji,projektu, poprzez rysunki aż po realizację w terenie.
Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie w produkcji bram i ogrodzeń. Wypracowaliśmy odpowiednie metody, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać produkt najwyższej klasy, w dogodnym dla Klienta terminie.
Kupując u nas macie Państwo gwarancję produktu wysokiej jakości oraz rzetelną i profesjonalną obsługę.
Ogrodzenia panelowe są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających stylowego, estetycznego i nowoczesnego ogrodzenia. Panel ogrodzeniowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących wyeksponować swój ogród. Nasze wory paneli ogrodzeniowych to absolutna nowość na rynku ogrodzeń panelowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii numerycznych oraz zgrzewania w procesie łączenia drutów uzyskaliśmy wysoką jakość i estetykę połączeń oraz niepowtarzalne i oryginalne wzornictwo. Gwarantujemy niepowtarzalność i oryginalność wzorów , gdyż nasze wzory chronione są patentem o nr ….......................na terenie całej Unii Europejskiej. Ozdobne panele ogrodzeniowe łączą w sobie takie cechy jak: jakość, trwałość i nowoczesne wzornictwo co z niewygórowanymi kosztami produkcji, daje gotowy produkt w przystępnej dla naszych klientów cenie.
W naszej ofercie znajdą Państwo panele ogrodzeniowe w różnych wzorach : łukowe, trójkątne, trapezowe, proste i ukośne. Stosowane przez nas zabezpieczenie antykorozyjne to ocynk ogniowy i malowanie proszkowe lakierem poliestrowym. Gama kolorystyczna oferowanych przez nas paneli ogrodzeniowych jest bardzo szeroka i pozwala na pomalowanie ogrodzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta ogrodzeń. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwo byli zadowoleni z naszych produktów i usług, a my postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.
Jeżeli maja Państwo pytania odnośnie ozdobnych paneli ogrodzeniowych chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie i w razie potrzeby przygotujemy szczegółowa wycenę ogrodzenia. Pytania prosimy kierować na nasz adres mailowy ander-czestochowa@interia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 34 369 77 69.

Przykład zestawu paneli ogrodzeniowych
zestaw paneli ogrodzeniowych wzór trapezu
Przykład zestawu paneli ogrodzeniowych z płytą betonową
zestaw paneli ogrodzeniowych z płytą betonową wzór trapezu
zestaw paneli ogrodzeniowych z płytą bramą przesuwną

zestaw paneli ogrodzeniowych z płytą bramą skrzydłową